sobota, 7 lutego 2015

Do wygrania nowela filmowa "Hiszpanka"

"Debiutext" we współpracy z wydawnictwem Media Rodzina organizuje konkurs.  Do wygrania egzemplarze noweli filmowej "Hiszpanka" Łukasza Barczyka. :)

Wystarczy wymyślić hasło reklamowe dla "Hiszpanki" i przesłać je na adres: konkurs.debiutext@gmail.com 

Poniżej znajdziecie cały regulamin konkursu. 

„Hiszpanka” to nowela historyczno-sensacyjna oparta na realiach Powstania Wielkopolskiego. Autor, a zarazem reżyser filmu o tym samym tytule – który wyszedł na ekrany pod koniec stycznia 2015 r. – stworzył sensacyjną intrygę z udziałem spirytystów, którzy toczą walkę wokół przyjazdu Ignacego Paderewskiego do Poznania. Mieszanka prawdy historycznej i fikcji,  mistycyzm i wojna o niepodległość stanowią nie tylko doskonały obraz tamtych czasów, ale także wciągają czytelnika w zabawę konwencją powieści sensacyjnej i czarnej komedii.
Zachęcam do udziału w konkursie ;) 
Regulamin konkursu „Hiszpanka”:
1. Organizatorem konkursu „Hiszpanka” jest magazyn internetowy „DebiuText” we współpracy z wydawnictwem Media Rodzina.
2. Konkurs polega na wymyśleniu hasła reklamowego dla noweli filmowej „Hiszpanka”.
3. Nagrody w konkursie to 3 egzemplarze książki „Hiszpanka” Łukasza Barczyka.
4. Konkurs trwa od 6 lutego 2015 do 20 lutego 2015 włącznie.
5. Nagrodzone zostaną 3 osoby, których odpowiedzi będą najbardziej kreatywne.
6. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie odpowiedzi na adres: konkurs.debiutext@gmail.com w tytule wpisując „Hiszpanka”.
7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronie „Debiutext” 23 lutego 2015 roku.
8. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pomocą e-maila, a nagrody zostaną wysłane pocztą w ciągu tygodnia od otrzymania przez Organizatorów adresu korespondencyjnego zwycięzcy. Wysyłka tylko na terenie Polski.
9. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi z listy uczestników spełniającemu warunki konkursu.
10. W konkursie można wziąć udział tylko raz i uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda.
11. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...