poniedziałek, 3 grudnia 2012

Romans z aromatem w tle czyli co warto poczytać przy kawie :)

Autor: Kristin Gabriel
Wydawnictwo: Harlequin
Data wydania: 2003
ISBN:83-238-0549-0
Moja ocena: 4/6
------------------------------
Dexter Kane, biznesman, wraz z bratem bierze udział w dziwacznej grze swego dziadka, właściciela wielkiej firmy. Obaj młodzieńcy mają wykonać nietypowe zadanie - stawką jest odziedziczenie majątku. Dexter musi zatrudnić się w agencji jako mężczyzna do towarzystwa. Natychmiast wynajmuje go Kylie, która zajmuje się promocją książek w wydawnictwie. Pilnie potrzebuje ona "autora" bestsellera - poradnika o sztuce miłości. Prawdziwy autor ukrywa się i nie chce żadnych kontaktów z mediami i czytelnikami. Dexter rusza z Kylie w trasę promocyjną po kraju, nawet nie przypuszczając, czym się skończy ta maskarada...

 
------------------------------------------
Dexter Kane od dziecka uczył się jak prowadzić firmę. Liczył na to, że przejmie po dziadku rodzinną firmę Kane Corporation. Zdaje sobie sprawę, że będzie musiał rywalizować ze swoim bratem, Samem.

Pewnego dnia Amos Kane, dziadek Sama i Dextera, przedstawia im swój pomysł na to, który z nich przejmie jego firmę. Faceci muszą przez miesiąc wykazać się w zupełnie innym zawodzie, nie zdradzając swojej prawdziwej tożsamości.

Z pozoru łatwe zadanie  Jednak okazuje się, że dziadek zaplanował wszystko idealnie. Sam ma pracować w sklepie z damską bielizną, a Dexter w agencji towarzyskiej.  Czy podołają wyzwaniu ??

Treść książki jest lekka i świeża. Idealna na letnie wieczory i miłe spędzenie czasu. Fabuła nie jest zbyt zawiła, jest zaledwie parę wątków, ale jak na tak krótką historię myślę, że nie powinno czytelnikom to przeszkadzać.

Kristin Gabriel zawarła w swoim romansie wiele ciekawych, pełnych przesłania zdań  

Pozwolę sobie zacytować parę z nich:

"Miłość to coś więcej niż hormony."


"Człowiek może czuć się samotnie, nawet będąc w towarzystwie."Historia mimo, iż jest krótka, zawiera wiele zwrotów akcji  i romantycznych momentów. Na pewno wam się spodoba  

Polecam !!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...