czwartek, 15 maja 2014

Troje - zapowiedź

Źr. Wydawnictwo Akurat
22 maja ukaże się powieść Sary Lotz, pt. "Troje", której prawa do publikacji zostały sprzedane na dwudziestu największych rynkach wydawniczych, gdy był gotowy zaledwie pierwszy rozdział! :) 

Cztery katastrofy.
Troje ocalonych.
Przesłanie, które zmieni losy świata.

Czarny czwartek. Dzień, którego nie sposób zapomnieć. Dzień, w którym niemal równocześnie w czterech miejscach na świecie dochodzi do katastrof wielkich samolotów pasażerskich. Giną setki ludzi, przeżywa tylko czworo. Jedną z nich jest Pamela May Donald. Leżąc w pogorzelisku, wśród poskręcanych fragmentów kadłuba i zmasakrowanych szczątków współpasażerów, nagrywa na komórkę wiadomość, która wstrząśnie światem. Wkrótce potem umiera.
Zostaje ich tylko troje.
To dzieci, jakimś cudem prawie niedraśnięte, co nie znaczy, że niezmienione. Wokół nich i z nimi zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Nie uchodzi to uwagi religijnych fanatyków na całym świecie. Pojawiają się domysły, podejrzenia i teorie. Niektóre intrygujące, inne fantastyczne, jeszcze inne groźne. Wreszcie komuś przychodzi do głowy myśl, że musi być jeszcze jeden ocalony. Jeszcze jedno cudowne dziecko. Rozpoczynają się poszukiwania, a raczej polowanie.
I wtedy świat zmienia się do końca.
 [edit]
Po przeczytaniu fragmentu wprost nie mogę się doczekać sięgnięcia po książkę. 
Serdecznie was zapraszam do zerknięcia na stronę: http://troje.net.pl jeśli także chcecie zapoznać się z fragmentem powieści.

[edit]
hasło: CZARNYczwartek13 

:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...